• "Pagal bendrai pripažintą PEFC schemą sertifikuotų miškų skaičius pasaulyje šiuo metu siekia virš 52 mln. ha ir nuolat auga, o išduotų Gamybos grandies sertifikatų skaičius jau dabar yra virš 1200." Apie PEFC veiklą ir naujienas visame pasaulyje plačiau galite rasti "Spaudoje" PEFC Newsletter No.18 - Feb 2004.
 
  • Nuo šių metų gruodžio 1 d. prasideda nacionalinis PEFC Lietuva Techninio Dokumento svarstymas. Kviečiame jus susipažinti su PEFC Lietuva Techninio Dokumento paskutine versija. Visus dokumentus jūs galite rasti skyriuje "Dokumentai". Lauksime jūsų pastabų ir pasiūlymų el. paštu: certification@forest.lt arba faksu 8 5 2767590.
 
  • 2003 gruodžio 1 d. pradėjo veikti atnaujintas "PEFC Lietuva" internetinis puslapis. Jame galite rasti bendrą informaciją apie PEFC sertifikavimo sistemą, naujausius straipsnius apie sertifikavimo sistemos kūrimo eigą Lietuvoje ir pasaulyje, bei naujausias "PEFC Lietuva" dokumentų versijas.
 
  • PEFC Taryba (oficialiai žinoma kaip Pan European Forest Certification Council) per keturis savo vystymosi metus smarkiai išplėtė savo geografinę veiklos zoną. Dabar ne tik Europinės, bet ne Europinės šalys yra PEFC Tarybos narės. Nuo šiol PEFC Taryba suteikia galimybę nacionalinių miškų sertifikavimo schemų bendram pripažinimui visame pasaulyje.
    Atsižvelgiant į tarptautinę PEFC prigimtį, Generalinė Asamblėja nusprendė išlaikyti inicialus "PEFC" bei patvirtinti naują šių raidžių reikšmę - "Programme for the Endorsement of Forest Certification schemes" ("Programa miškų sertifikavimo sistemų pripažinimui")

 

ATGAL